Praca

Realizacja dotychczasowych i przyszłych projektów DGT nie byłaby możliwa gdyby nie jej Pracownicy. To oni od początku stanowią o istnieniu Spółki na rynku. Obecnie zatrudnionych jest w firmie ponad 200 osób. DGT od lat współpracuje z najlepszymi polskimi uczelniami. Rokrocznie spośród ich absolwentów rekrutuje nowych pracowników. Większość z nich zasila grupę inżynierską. Firma dysponuje własnym centrum laboratoryjnym prowadzącym specjalistyczne prace badawcze i rozwojowe. O zatrudnienie w obszarze B+R zabiegają najlepsi informatycy, programiści, konstruktorzy, automatycy i analitycy. Jest to grupa nastawiona na kreatywność i realizację konkretnych projektów.

Aby praca była efektywna, a pracownik twórczy i zadowolony, firma inwestuje w specjalistyczne i ogólnorozwojowe kursy szkoleniowe.

Osoby zainteresowane własnym rozwojem zawodowym i intelektualnym oraz współtworzeniem rozwiązań dla najważniejszych instytucji w Polsce gorąco zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Miejsce pracy: Straszyn k. Gdańska, pomorskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o specjalności informatyka lub pokrewne,
  • Umiejętność programowania w języku C# lub JAVA, SCALA,
  • Wysoki poziom samodzielności i umiejętności z zakresu budowy i implementacji oprogramowania w środowisku rozproszonym,
  • Umiejętność kontaktu na poziomie technicznym z klientami i dostawcami zewnętrznymi,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie niezbędnym do sprawnego korzystania z dokumentacji technicznej.

Zadania:

  • Współudział w specyfikowaniu wymagań,
  • Projektowanie, rozwój i utrzymanie tworzonego oprogramowania,
  • Optymalizacja oprogramowania,
  • Projektowanie testów oraz inspekcja kodu,
  • Tworzenie dokumentacji oprogramowania.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze w oparciu o umowę o pracę,
  • Kontakt z najnowszymi technologiami – licencje m.in. VS 2017, Office 365,
  • W pracy zdalnej – sprzęt komputerowy (notebook, monitory)
  • Udział w realizacji projektów związanych z obsługą numeru alarmowego 112, energetyką, powiadamianiem kryzysowym.

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.).„

dgt logo footer

DGT Sp. z o.o.
ul. Młyńska 7, 83-010 Straszyn, mail: dgt@dgt.pl
tel: +48 58 682 0 700 | fax: +48 58 683 29 25