News

 • Firmowa Impreza Integracyjna
  Firmowa Impreza Integracyjna 2018-09-14 16:44:23

  W piątek, 14 września br. pracownicy DGT zakończyli pracowity tydzień plenerową imprezą firmową w Leśnym Dworze "Jagatówka" w Jagatowie. Atrakcją spotkania były...

 • Bielsko-Biała, ENERGETAB 2018
  Bielsko-Biała, ENERGETAB 2018 2018-09-13 16:23:32

  W dniach 11 - 13 września 2018 r. wzięliśmy udział w największych w Polsce targach nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego...

 • Kielce, MSPO 2018
  Kielce, MSPO 2018 2018-09-07 16:14:19

  W dniach 4 - 7 września 2018 r. uczestniczyliśmy w 26 edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach. Na naszym stoisku prezentowaliśmy m.in.:...

Recent projects

 • Emergency Number 112 in Poland
  Emergency Number 112 in Poland

  In the project named: ‘Purchase and comissioning of the computer system for receiving & recording calls on emergency 112 number in the regional centers’ tech...

 • Energa Operator SA
  Energa Operator SA

  A dispatch system built at 9 locations supporting the communication of repair services in the area covering almost ¼ of Poland. DGT has trained several dozen...

 • Kompania Węglowa SA [Coal Company Co.]
  Kompania Węglowa SA [Coal Company Co.]

  In eleven coals mines of KW SA the DGT Hetman system provides dispatchers with access to special alarm and maintenance functions customized to the specifics of an...

Szkolenia zamknięte, łączące się bezpośrednio z wdrażaniem nowych systemów DGT.
Pakiet szkoleń przeznaczony dla posiadaczy produktów firmy DGT. Szkolenia prowadzone są na dwóch stopniach zaawansowania, tematyka i zakres szkoleń w zależności od zakupionego sprzętu i indywidualnych życzeń klientów.
Sale ćwiczeń wyposażone są w sprzęt komputerowy oraz specjalistyczne urządzenia telekomunikacyjne dopasowane do aktualnego szkolenia. Każde stanowisko szkoleniowe wyposażone jest w komputer klasy PC z monitorem LCD, zestaw aparatów telefonicznych POTS, ISDN oraz systemowych, adaptery IP.

W serwerach telekomunikacyjnych dostępne są łącza 2Mbps z różnego typu sygnalizacją, np. SS7, PRI, QSIG. Na każdym stanowisku dostępny jest monitor sygnalizacji SS7 oraz DSS1. Szeroka gama wyposażenia zapewnia dopasowanie zestawów ćwiczeniowych pod indywidualne potrzeby Klienta, a niewielkie grupy gwarantują uczestnikom kursów wysoki komfort zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznej. Zajęcia prowadzone są przez grupę naszych najlepszych specjalistów.
W trakcie zajęć słuchacze mają zapewniony dostęp do mini barku z kawą i herbatą.
Specyfika zadań w firmach naszych Klientów wymaga dopasowywania wiedzy pracowników do zakresu świadczonych obowiązków, dlatego oferujemy szkolenia o różnym stopniu zawansowania. Tematykę takich szkoleń ustalamy indywidualnie z każdym Klientem.

Oferta szkoleń

Wszelkie informacje dotyczące tematyki szkoleń można uzyskać w Biurze Szkoleń DGT pod nr tel.: 058 68 20 931,  oraz 502 19 86 78 lub wysyłając e-mail na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Szkolenia stacjonarne:

Inne:

Dział Szkoleń DGT organizuje szkolenia z tematyki dotyczącej produktów DGT, których zakres tematyczny oraz czas trwania ustalany jest indywidualnie z Klientem.

Szkolenia wyjazdowe

Szkolenia wyjazdowe realizowane są w miejscu wskazanym przez Klienta. Tematyka szkolenia, czas trwania szkolenia oraz koszt szkolenia ustalany jest indywidualnie.

Dział szkoleń jest działem firmy DGT, powołanym z misją świadczenia najwyższej jakości usług szkoleniowych. W początkach swojej działalności były to tylko szkolenia i konsultacje związane z urządzeniami produkowanymi przez firmę. Od kilku lat rozszerzamy naszą ofertę w obszarze szkoleń informatycznych. Specjaliści prowadzący szkolenia w ramach oferty działu szkoleń DGT dysponują dużym doświadczeniem naukowym i dydaktycznym na poziomie akademickim oraz wiedzą praktyczną wynikającą z ich pracy w Pionie Techniki DGT. Nasze szkolenia wyróżniają się praktycznym wymiarem biznesowym i równoczesnym odniesieniem do badań i rozwoju w telekomunikacji i teleinformatyce.

W związku z pandemią COVID-19 prosimy o dokładne zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa, obowiązującymi podczas zajęć w Ośrodku Szkoleniowym DGT.

Baza szkoleniowa

Posiadamy własne zaplecze logistyczne. Zajęcia odbywają się  w Ośrodku Szkoleniowym w Gdańsku, w nowoczesnych, dostosowanych do tego celu salach wykładowych, gdzie każdy uczestnik na swoim stanowisku ma dostęp do własnego zestawu urządzeń - w zależności od rodzaju kursu.

Baza noclegowa

Uczestnicy kursów korzystają z bazy noclegowej Trójmiasta. Kilkudniowy pobyt w nadmorskim kurorcie, szczególnie w okresie letnim to niewątpliwie wartość dodana naszych kursów.

Oferta szkoleniowa

Szkolenia z zakresu sprzętu DGT Szkolenia otwarte Harmonogram Szkoleń

DGTronik jest dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu montażu i testowania układów elektronicznych. Firma specjalizuje się w montażu i testowaniu wyspecjalizowanej elektroniki o wysokim stopniu upakowania elementów SMT i stosunkowo dużym udziale elementów przetykanych i mechaniki. Korzystny stosunek ceny do jakości jest najlepiej widoczny przy produkcji tego typu urządzeń.

Zasady, które przyświecają firmie DGTronik to: elastyczność w trakcie produkcji, nastawienie na bliski kontakt z partnerem biznesowym, wspólne szukanie rozwiązań i obniżki kosztów.

Dysponujemy jedną z najnowocześniejszych w Polsce linii produkcyjnych i zaplecze projektowo-badawcze, mogące sprostać najtrudniejszym wyzwaniom technologicznym.

linia produkcyjnaAtutami firmy są:

 • zdolność do szybkiego reagowania na zindywidualizowane potrzeby klienta,
 • elastyczność i umiejętność tworzenia rozwiązań dedykowanych, integrujących różne systemy telekomunikacyjne,
 • realizacja nietypowych, trudnych technologicznie projektów,
 • wysoka jakość produktów i usług.

DGT reprezentuje potencjał polskiej myśli technicznej, współpracuje z uczelniami z terenu województwa pomorskiego oraz ośrodkami naukowo - badawczymi w całym kraju. W odróżnieniu od wielu firm na rynku DGT jest otwarta na sugestie klientów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy: www.dgtronik.com.pl

DGT jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów dla klientów instytucjonalnych i prywatnych. Swoje rozwiązania DGT dostarcza do dużych operatorów telekomunikacyjnych o zasięgu krajowym, do operatorów działających lokalnie oraz do przemysłu, biznesu, policji, wojska i administracji publicznej. Specjalnością DGT jest umiejętność tworzenia rozwiązań dedykowanych, integrujących różne systemy telekomunikacyjne i teleinformacyjne. Ponad połowa naszych rozwiązań została zaprojektowana pod potrzeby określonego klienta (Custom Development). DGT posiada również bogate doświadczenie z zakresu świadczenia usług elektronicznego montażu kontraktowego CEM (Contract Electronics Manufacturers).

Nasza oferta w zakresie outsourcing-u

R&D w DGT to ponad 100 inżynierów projektujących nowoczesne rozwiązania z dziedziny:

 • telekomunikacji,
 • teleinformatyki,
 • elektroniki oraz
 • mechaniki.

Inżynierowie DGT dysponują wiedzą i doświadczeniem oraz odpowiednim sprzętem i oprogramowaniem umożliwiającym wykonywanie projektów z zakresu:

 • projektowania układów programowalnych rodziny FPGA ALTERA z wykorzystaniem narzędzi firmy Quartus i języków AHDL, VHDL, Verilog
 • technologii układów DSP, platformy Texas Instruments TMS320C6000 i TMS320C5000 rozwijanej w oparciu o zestaw narzędzi Code Composer Studio
 • technologii transmisyjnych: xDSL, PDH, SDH, ATM
 • projektowania rozwiązań w oparciu o systemy firmy Microsoft
 • wytwarzania specjalizowanych dystrybucji systemu Linux wraz z modyfikacją jądra poprzez dodanie sterowników do zaprojektowanego rozwiązania sprzętowego
 • opracowania projektów na bazie ATmega, ARM7 (MetaWare), AVR, PowerQuick 1/2, PXA 255 i PXA 270
 • języków programowania: Assembler 8086, C/C++, Pyton, Perl, PHP, Prolog, Visual Basic, Visual Object, C#, Borland Builder C++, Java, Scilab/Matlab
 • motorów baz danych: MS-SQL, Postgres, FireBird, MySQL
 • systemów rozproszonych - CORBA, COM/DCOM, .NET, SOAP, WebServices
  implementacji protokołów: SIP, H.323, SNMP, PNNI, ILMI, UNI, SS7, DSS1, Q.sig, CSTA, TSPI
 • modelowania i projektowania aplikacji z zastosowaniem UML (Umbrella, Posejdon)
 • testowania aplikacji oraz rozwiązań sprzętowych
 • usług montażu elektronicznego z testowaniem i uruchomianiem
 • projektowania urządzeń elektronicznych w oparciu o oprogramowanie klasy CAD/CAM firmy Altium P-CAD, spełniających normy EMC (ilość warstw bez ograniczeń) oraz spełniające wymagania lutowania bezołowiowego (największy wykonany dotychczas projekt obejmował 12 warstw i 6 układów BGA)

Nowe usługi:

 1. Usługa testowania protokołów VoIP (tj. SIP, H.323, MEGACO, MGCP, SIP-T)
 2. Usługa testowania sieci konwergentnych (NGN) (tj. SS7, DSS1, PSTN, T.38 oraz ww.)
 3. Usługa analizy sieci szkieletowych oraz korporacyjnych pod katem transmisji usługi VoIP.

dgt logo footer

DGT Sp. z o.o. ST. Młyńska 7,
83-010 Straszyn, POLAND, mail: dgt@dgt.pl
tel: +48 58 6820 725 | fax: +48 58 683 29 25