Recent projects

 • Emergency Number 112 in Poland
  Emergency Number 112 in Poland

  In the project named: ‘Purchase and comissioning of the computer system for receiving & recording calls on emergency 112 number in the regional centers’ tech...

 • Energa Operator SA
  Energa Operator SA

  A dispatch system built at 9 locations supporting the communication of repair services in the area covering almost ¼ of Poland. DGT has trained several dozen...

 • Kompania Węglowa SA [Coal Company Co.]
  Kompania Węglowa SA [Coal Company Co.]

  In eleven coals mines of KW SA the DGT Hetman system provides dispatchers with access to special alarm and maintenance functions customized to the specifics of an...

News

 • Firmowa Impreza Integracyjna
  Firmowa Impreza Integracyjna 2018-09-14 16:44:23

  W piątek, 14 września br. pracownicy DGT zakończyli pracowity tydzień plenerową imprezą firmową w Leśnym Dworze "Jagatówka" w Jagatowie. Atrakcją spotkania były...

 • Bielsko-Biała, ENERGETAB 2018
  Bielsko-Biała, ENERGETAB 2018 2018-09-13 16:23:32

  W dniach 11 - 13 września 2018 r. wzięliśmy udział w największych w Polsce targach nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego...

 • Kielce, MSPO 2018
  Kielce, MSPO 2018 2018-09-07 16:14:19

  W dniach 4 - 7 września 2018 r. uczestniczyliśmy w 26 edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach. Na naszym stoisku prezentowaliśmy m.in.:...

Szkolenia zamknięte, łączące się bezpośrednio z wdrażaniem nowych systemów DGT.
Pakiet szkoleń przeznaczony dla posiadaczy produktów firmy DGT. Szkolenia prowadzone są na dwóch stopniach zaawansowania, tematyka i zakres szkoleń w zależności od zakupionego sprzętu i indywidualnych życzeń klientów.
Sale ćwiczeń wyposażone są w sprzęt komputerowy oraz specjalistyczne urządzenia telekomunikacyjne dopasowane do aktualnego szkolenia. Każde stanowisko szkoleniowe wyposażone jest w komputer klasy PC z monitorem LCD, zestaw aparatów telefonicznych POTS, ISDN oraz systemowych, adaptery IP.

W serwerach telekomunikacyjnych dostępne są łącza 2Mbps z różnego typu sygnalizacją, np. SS7, PRI, QSIG. Na każdym stanowisku dostępny jest monitor sygnalizacji SS7 oraz DSS1. Szeroka gama wyposażenia zapewnia dopasowanie zestawów ćwiczeniowych pod indywidualne potrzeby Klienta, a niewielkie grupy gwarantują uczestnikom kursów wysoki komfort zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznej. Zajęcia prowadzone są przez grupę naszych najlepszych specjalistów.
W trakcie zajęć słuchacze mają zapewniony dostęp do mini barku z kawą i herbatą.
Specyfika zadań w firmach naszych Klientów wymaga dopasowywania wiedzy pracowników do zakresu świadczonych obowiązków, dlatego oferujemy szkolenia o różnym stopniu zawansowania. Tematykę takich szkoleń ustalamy indywidualnie z każdym Klientem.

Oferta szkoleń

Wszelkie informacje dotyczące tematyki szkoleń można uzyskać w Biurze Szkoleń DGT pod nr tel.: 058 68 20 931,  oraz 502 19 86 78 lub wysyłając e-mail na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Szkolenia stacjonarne:

Inne:

Dział Szkoleń DGT organizuje szkolenia z tematyki dotyczącej produktów DGT, których zakres tematyczny oraz czas trwania ustalany jest indywidualnie z Klientem.

Szkolenia wyjazdowe

Szkolenia wyjazdowe realizowane są w miejscu wskazanym przez Klienta. Tematyka szkolenia, czas trwania szkolenia oraz koszt szkolenia ustalany jest indywidualnie.

Dział szkoleń jest działem firmy DGT, powołanym z misją świadczenia najwyższej jakości usług szkoleniowych. W początkach swojej działalności były to tylko szkolenia i konsultacje związane z urządzeniami produkowanymi przez firmę. Od kilku lat rozszerzamy naszą ofertę w obszarze szkoleń informatycznych. Specjaliści prowadzący szkolenia w ramach oferty działu szkoleń DGT dysponują dużym doświadczeniem naukowym i dydaktycznym na poziomie akademickim oraz wiedzą praktyczną wynikającą z ich pracy w Pionie Techniki DGT. Nasze szkolenia wyróżniają się praktycznym wymiarem biznesowym i równoczesnym odniesieniem do badań i rozwoju w telekomunikacji i teleinformatyce.

Baza szkoleniowa

Posiadamy własne zaplecze logistyczne. Zajęcia odbywają się  w Ośrodku Szkoleniowym w Gdańsku, w nowoczesnych, dostosowanych do tego celu salach wykładowych, gdzie każdy uczestnik na swoim stanowisku ma dostęp do własnego zestawu urządzeń - w zależności od rodzaju kursu.

Baza noclegowa

Uczestnicy kursów korzystają z bazy noclegowej Trójmiasta. Kilkudniowy pobyt w nadmorskim kurorcie, szczególnie w okresie letnim to niewątpliwie wartość dodana naszych kursów.

Oferta szkoleniowa

Szkolenia z zakresu sprzętu DGT Szkolenia otwarte Harmonogram Szkoleń

DGTronik jest dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu montażu i testowania układów elektronicznych. Firma specjalizuje się w montażu i testowaniu wyspecjalizowanej elektroniki o wysokim stopniu upakowania elementów SMT i stosunkowo dużym udziale elementów przetykanych i mechaniki. Korzystny stosunek ceny do jakości jest najlepiej widoczny przy produkcji tego typu urządzeń.

Zasady, które przyświecają firmie DGTronik to: elastyczność w trakcie produkcji, nastawienie na bliski kontakt z partnerem biznesowym, wspólne szukanie rozwiązań i obniżki kosztów.

Dysponujemy jedną z najnowocześniejszych w Polsce linii produkcyjnych i zaplecze projektowo-badawcze, mogące sprostać najtrudniejszym wyzwaniom technologicznym.

linia produkcyjnaAtutami firmy są:

 • zdolność do szybkiego reagowania na zindywidualizowane potrzeby klienta,
 • elastyczność i umiejętność tworzenia rozwiązań dedykowanych, integrujących różne systemy telekomunikacyjne,
 • realizacja nietypowych, trudnych technologicznie projektów,
 • wysoka jakość produktów i usług.

DGT reprezentuje potencjał polskiej myśli technicznej, współpracuje z uczelniami z terenu województwa pomorskiego oraz ośrodkami naukowo - badawczymi w całym kraju. W odróżnieniu od wielu firm na rynku DGT jest otwarta na sugestie klientów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy: www.dgtronik.com.pl

DGT jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów dla klientów instytucjonalnych i prywatnych. Swoje rozwiązania DGT dostarcza do dużych operatorów telekomunikacyjnych o zasięgu krajowym, do operatorów działających lokalnie oraz do przemysłu, biznesu, policji, wojska i administracji publicznej. Specjalnością DGT jest umiejętność tworzenia rozwiązań dedykowanych, integrujących różne systemy telekomunikacyjne i teleinformacyjne. Ponad połowa naszych rozwiązań została zaprojektowana pod potrzeby określonego klienta (Custom Development). DGT posiada również bogate doświadczenie z zakresu świadczenia usług elektronicznego montażu kontraktowego CEM (Contract Electronics Manufacturers).

Nasza oferta w zakresie outsourcing-u

R&D w DGT to ponad 100 inżynierów projektujących nowoczesne rozwiązania z dziedziny:

 • telekomunikacji,
 • teleinformatyki,
 • elektroniki oraz
 • mechaniki.

Inżynierowie DGT dysponują wiedzą i doświadczeniem oraz odpowiednim sprzętem i oprogramowaniem umożliwiającym wykonywanie projektów z zakresu:

 • projektowania układów programowalnych rodziny FPGA ALTERA z wykorzystaniem narzędzi firmy Quartus i języków AHDL, VHDL, Verilog
 • technologii układów DSP, platformy Texas Instruments TMS320C6000 i TMS320C5000 rozwijanej w oparciu o zestaw narzędzi Code Composer Studio
 • technologii transmisyjnych: xDSL, PDH, SDH, ATM
 • projektowania rozwiązań w oparciu o systemy firmy Microsoft
 • wytwarzania specjalizowanych dystrybucji systemu Linux wraz z modyfikacją jądra poprzez dodanie sterowników do zaprojektowanego rozwiązania sprzętowego
 • opracowania projektów na bazie ATmega, ARM7 (MetaWare), AVR, PowerQuick 1/2, PXA 255 i PXA 270
 • języków programowania: Assembler 8086, C/C++, Pyton, Perl, PHP, Prolog, Visual Basic, Visual Object, C#, Borland Builder C++, Java, Scilab/Matlab
 • motorów baz danych: MS-SQL, Postgres, FireBird, MySQL
 • systemów rozproszonych - CORBA, COM/DCOM, .NET, SOAP, WebServices
  implementacji protokołów: SIP, H.323, SNMP, PNNI, ILMI, UNI, SS7, DSS1, Q.sig, CSTA, TSPI
 • modelowania i projektowania aplikacji z zastosowaniem UML (Umbrella, Posejdon)
 • testowania aplikacji oraz rozwiązań sprzętowych
 • usług montażu elektronicznego z testowaniem i uruchomianiem
 • projektowania urządzeń elektronicznych w oparciu o oprogramowanie klasy CAD/CAM firmy Altium P-CAD, spełniających normy EMC (ilość warstw bez ograniczeń) oraz spełniające wymagania lutowania bezołowiowego (największy wykonany dotychczas projekt obejmował 12 warstw i 6 układów BGA)

Nowe usługi:

 1. Usługa testowania protokołów VoIP (tj. SIP, H.323, MEGACO, MGCP, SIP-T)
 2. Usługa testowania sieci konwergentnych (NGN) (tj. SS7, DSS1, PSTN, T.38 oraz ww.)
 3. Usługa analizy sieci szkieletowych oraz korporacyjnych pod katem transmisji usługi VoIP.

dgt logo footer

DGT Sp. z o.o. ST. Młyńska 7,
83-010 Straszyn, POLAND, mail: dgt@dgt.pl
tel: +48 58 6820 725 | fax: +48 58 683 29 25